Lauko ir vidaus reklamos gamyba

Pradėkite savo projektą

Tūrinės raidės

Šiuo metu tūrinės raidės yra viena iš efektingiausių priemonių, naudojamų lauko reklamoje. Kokybiška tūrinių raidžių gamyba, spalvų ir formų įvairiapusiškumas neabejotinai patrauks dėmesį. Raidžių gamybos variantai labai įvairūs: nuo mažų plastikinių iki sudėtingų, didelių matmenų stoginių konstrukcijų. Dažniausiai šviečiančių raidžių priekyje naudojamas akrilo stiklas (PMMA), kuris gali būti spalvotas arba pieno spalvos ir apklijuotas lipnia plėvele – filtru. Šonai formuojami iš PVC plastiko. Šiuo metu šis darbas atliekamas rankiniu būdu.

Mūsų dizaineriai pasiūlys iškabos maketą, o konstruktoriai techninius sprendimus, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius.

Tūrinės raidės gali būti nešviečiančios arba šviečiančios. Apšvietimo sistemai naudojame LED instaliaciją.

Šviesdėžės

Standartinės šviesdėžės gaminamos iš standartinių aliuminio arba plastikinių profilių. Viduje montuojamos LED instaliacija, priekyje dažniausiai naudojamas pieno spalvos akrilo stiklas (PMMA). Priekis – apklijuotas lipnia plėvele – filtru (spausdintu skaitmeniniu būdu arba pjaustytu ploteriu).

 Nestandartinių formų šviesdėžės gaminamos panašiai kaip ir tūrinės raidės, naudojant akrilo stiklą (PMMA) ir PVC. Šios rūšies šviesdėžės yra sudėtingesnės ir gaminamos ilgiau nei standartinės.

Tentinės šviesdėžės gaminamos iš aliuminio profilių įtempimo sistemos, kurios pagalbos priekyje įtempiamas Backlit (šviesą sklaidantis tentas). Sistemos privalumas yra tas, kad galima gaminti beveik neriboto ilgio šviesdėžės nedarant jokių sujungimų. Mūsų importuojama aliuminio profilių įtempimo sistema dėl savo nesudėtingos konstrukcijos leidžia gaminti tokias šviesdėžes per pakankamai trumpą laiką.

Pilonai

Reklaminiai pilonai montuojami netoli pastatų ar kitų objektų norint pateikti informaciją apie degalų kainas, suteikiamas paslaugas, pastate dirbančias įmones, prekinio ženklo reklamai. Pilonai gali būti šviečiantys arba nešviečiantys. Jų gamybai naudojamos įvairios medžiagos, kurios parenkamos pagal projektuojamam pilonui keliamas užduotis. Pagrindinės pilono konstrukcijos gaminamos iš plieno arba aliuminio profilių. Pilonų priekyje gali būti naudojamas “Plexiglas” plastikas (šviečiančiam projektui), kompozicinės plokštės “Dibond”, “Neobond”, “Aluwel” (nešviečiančiam arba iš dalies šviečiančiam projektui), cinkuota skarda, dažyta milteliniu būdu arba klijuota lipnia plėvele (nešviečiančiam projektui).

Kadangi pilonas kaip ir iškaba, projektuojamas pagal skirtingus užsakovų pageidaujamus tūrinius sprendimus, dydžius, apšvietimo ir spalvinius sprendimus, kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam projektui.

Reklama ant transporto priemonių

Įmonių transportas – tai neatsiejama įvaizdžio dalis. Beveik kiekviena įmonė išnaudoja transportą savo vardo reklamai, kontaktams (adresai, telefonų numeriai, el.pašto ir interneto adresai), paslaugų ir gaminių viešinimui. Ilgalaikiams projektams rekomenduojame naudoti tik specialiai automobilių reklamai sukurtas plėveles tokias kaip Oracal 551 serijos plėveles. Puikiai atrodys ir skaitmeniniu būdu atspausdintos plėvelės, kurios suteikia dar daugiau individualumo, informatyvumo (pvz. jei reklamuojami atskiri produktai).

Turint plačiaformačius spausdintuvus mūsų paslaugos šioje srityje dar labiau prasiplečia: dabar galutinis rezultatas pasiekiamas daug operatyviau ir mažesniais kaštais, o tai tik į naudą mūsų klientams. Spaudą ant lipnios plėvelės rekomenduojame papildomai laminuoti specialiu automobiliniu laminatu. Spaudos laminatoriaus (karštas/šaltas laminavimas) plotis 1380 m. Laminuota spauda atsparesnė klimato sąlygoms ir mechaniniams pažeidinams.

Transporto klijavimo kaina paskaičiuosime pagal mūsų sukurtą arba jūsų atsiųstą maketą.

Langų grafika

Jūsų parduotuvės ar biuro langai ir įstiklintos zonos gali tapti puikia vieta siūlomų produktų ar paslaugų reklamai. Atliekame langų apklijavimo paslaugą nuo dizaino sukūrimo iki pilno įgyvendinimo. Langų grafikai naudojame įvairias plėvelės: plėvelė su spauda, spalvotos plėvelės aplikacijas, perforuotą plėvelę (vienos krypties), šerkšno tipo ir pan.

Informacinės sistemos

Įvairioms patalpų bei pastatų nuorodoms gaminti naudojamos plastikinės (dažniausiai PVC) ir aliuminio sistemos. Taip pat naudojamos ir mišrios – aliuminio ir plastiko sistemos. Plastikinės lentelės bei rodyklės apklijuojamos lipnia plėvele. Dažniausiai mūsų naudojamose aliuminio profilių sistemose “Signet” arba “Curvo+” galimi keli informacijos pernešimo būdai: klijuojant lipnią plėvelę arba įkišant į specialiai profiliuose esančius bėgelius spausdintą (pvz. biuro spausdintuvu) informaciją. Tai yra patogu kai įmonėje dažnai keičiasi kabinetų numeracija, pareigos, pavardės. Tuo atveju įmonės darbuotojai patys gali pasikeisti šią informaciją savo jėgomis.   Kiekvienu atveju kuriama konkrečiai įmonei pritaikyta informacinė nuorodų sistema – spalviniai sprendimai, dydžiai, šriftai ir pan. – parenkama, kad labiausiai atitiktų keliamus reikalavimus.

Įvairios lentelės

Nestandartiniai gaminiai

Šalia įprastų iškabų gamybos neretai tenka susidurti ir su netradiciniais gaminiais. Įvertinus tai, kad mūsų įmonėje nuolat investuojama į naujus įrengimus ir technologijas, leidžiančias imtis ir reklamos gamybininkams neįprastų uždavinių, mes nesikratome tokių užsakymų ir, kartu su užsakovais, ieškome priimtinų sprendimų. Visada esame pasiruošę konsultuoti, įvertinti vieną ar kitą galimybę, o sutarus dėl galutinio rezultato ir įgyvendinti.

Frezavimas

Frezavimo paslaugą atliekame su CNC frezavimo staklėmis. Darbinis staklių plotas 4000 x 2000 mm. Frezuojame šias medžiagas: plastikas, organinis stiklas, aliuminis, putplastis, baldinė plokštė.

Užklausa

Susisiekite el. paštu ar telefonu ir tikrai rasime Jums tinkantį sprendimą.

8610 12222

Skambinti

info@pramustgalvis.lt